section-63beb9c

Witamy w naszej
szkole jazdy !

Według rankingu autoszkół - najlepsza szkoła w Kłodzku.

Chcesz szybko i bezstresowo zrobić prawo jazdy? Wybierz Szkołę Jazdy Wiesław Woś. To jedna z najprężniej funkcjonujących w Kłodzku szkół jazdy, oferująca kompleksowy kurs prawa jazdy Każdej Kategorii.

Wygodny harmonogram

Dostosujemy harmonogram jazd do Ciebie. Będziemy elastyczni, jeżeli coś Ci wypadnie - przełożymy jazdy, nigdy nie przepadną. Nie stosujemy takiej polityki - Dla Nas ważny jest Twój wynik egazminu: pozytywny.

Profesjonalne sale wykładowe

Po naszych wykładach - stres za kółkiem od początku ograniczony będzie do minimum.

Wysoki poziom kompetencji instruktorów

To ludzie z pasją i z misją - jeśli lubi się swoją pracę i czerpie satysfakcję z przekazywania wiedzy o zasadach prowadzenia pojazdów, wspieranie kursantów na drodze do celu jest bardziej efektywne.

Jazdy doszkalające i kursy ekspresowe

Obok standardowych kursów nauki jazdy, zapraszamy na tzw. przyspieszone prawo jazdy. Osobom, którym zależy na czasie, oferujemy ekspresowy indywidualny kurs, pozwalający szybko zdobyć upragniony dokument.

//wieslawwos.pl/wp-content/uploads/2021/04/doba_pl_120891-6dbe9337308bc7b25b546255a934e091_1280x720.jpg

//wieslawwos.pl/wp-content/uploads/2021/04/ddddd.png
section-b221f2d

Co mówią
o nas klienci

...według opinii google

section-203575c
section-203575c

Gotowy na bezpieczną i przyjemną
jazdę?

Wyszkoliliśmy już setki kierowców.
W trakcie szkolenia zapewniamy miłą atmosferę podczas zajęć zarówno praktycznych jak i teoretycznych dzięki czemu sytuacje stresowe są rozładowywane na miejscu i nie zniechęcają do dalszej nauki. Zajęcia mogą być przeprowadzone przez instruktorkę bądź instruktora prawa jazdy.